1. Spam yoktur. Tüm otomatik mesajlar, reklamlar ve rakip web sitelerine bağlantılar derhal silinecektir.
 2. Yalnızca ilgili alt forumlarda yayınlayın. Yanlış konu alanına gönderilen mesajlar, moderatörler tarafından kaldırılacak ve doğru alt foruma yerleştirilecektir.
 3. Diğer kullanıcılara saygı gösterin. Diğer forum üyelerine sataşmak veya taciz etmek yasaktır. Kışkırtıcı, kötü niyetli yorumlar göndermeye devam eden kullanıcılar, moderatörler tarafından iki uyarı verildikten sonra forumdan silinecektir.
 4. Taciz. Diğer kullanıcıların tehdit veya tacizine müsamaha gösterilmeyecektir. Herhangi bir tehdit veya taciz edici davranış örneği, forumlardan silinme gerekçesidir.
 5. Yetişkin içerik. Küfür veya pornografiye izin verilmez. Yetişkinlere yönelik materyal içeren yazılar silinecek.
 6. Yasadışı içerik. Telif hakkıyla korunan materyallerin veya diğer yasadışı içeriğin yeniden yayınlanmasına izin verilmez. Yasadışı içerik veya telif hakkı olan materyal içeren tüm gönderiler silinecektir.
 7. Forumda yazilan mesajlardan tamamen yazan forum üyesi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı forumumuz hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 8. T.C. yasalarını ya da uluslararasi kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çigneyen mesajlar foruma gönderilemez.
 9. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
 10. Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarlarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, irk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.
 11. Yorum amacı taşımayan salt propaganda içerikli parti ve siyaset yazıları yasaktır.
 12. Forumda, tamamı büyük harfle yazı yazmak kesinlikle yasaktır!
 13. Forumda, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir “ürünün” reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanitimi yasaktır.
 14. Mesajlarda öğretici veya örnek gösterici image’ler dışında image kullanılamaz. Imzalara image eklenemez.
 15. – Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari değiştirme ve silme hakkına sahiptir.
 16. – Forum kurallarina uymayan üyeler yöneticiler tarafindan uyarılır, davranışın tekrarında sistemimizden kayıtları silinir.
 17. – Forum kurallarının güncellenme veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerince her zaman saklıdır.
 18. Veritabanı arızalarına yol açtığı için kesinlikle, hiçbir şartta üyelikler silinmemektedir. Fakat isteyen üyeliğini banlatıp, erişime kapatabilir.
 19. Her türlü telif hakkı içeren paylaşım yasaktır. Crack, warez, mp3 vs…
 20. Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmis sayılır.
 21. Yardım aldığınız konu çözüme ulaştığı takdirde sadece Teşekkür edilmesi yerine çözüme nasıl ulaştığınızı yazmanız ve bununla beraber teşekkür etmek isterseniz edebilirsiniz.
 22. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir.